KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062178
nr 1306 2178
Torsten Bergmark
(1920-1996), Sverige
Akvarell, Kor. Monogramsignerad. Motivet: 24x34 cm
Torsten Bergmark, svensk bildkonstnär född 1920, död 1996 .
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:35:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
Torsten Bergmark
Läs mer om Torsten Bergmark
ABC-flickor (Lisa Larson)